Kredi kartı geçerlidir.
Bu site içinde yer alan bütün görsel ve metinsel dokümanlar İdilmühendislik'e aittir.
Her hakkı saklıdır 2011 ©
Gizlilik | Kullanım Şartları | Site Haritası
Hakkımızda

İlkelerimiz, siz saygı değer müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve garantili bir servis hizmeti sunmaktır. Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    İdilmühendislik  ve Teknik Servis Hizmetleri olarak müşteri talebine göre Eca, Baymak, Alarko, Ariston, Bosch, kombi ve sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz ve yedek parçalarımızın tamamı 1 yıl süreyle garanti kapsamındadır.Tüketicinin Dikkatine

Son yıllarda özellikle kombi ile ilgili hizmet veren birçok kişi veya servisler bulunmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre, birçok tüketicinin, bilinçsiz veya kötü niyetli kişiler tarafından mağdur edildiğini öğrendik. Teknik donanımı ve bilgisi yetersiz kişiler veya servisler tarafından verilen hizmetlerde birçok tüketicinin servislere olan güveni azalmakta kime güveneceklerini bilememektedirler. Günümüzde kullanılan doğalgazlı cihazların mutlaka uzman ve güvenilir servisler tarafından yapılması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz. Kombi v.b gibi cihazlarda, yapılan işlemlerdeki sorumlulukların bilincinde olan firmamız,yaşadığınız yere saygılı, güler yüzlü, ve güveninizi kazanacak hizmetler sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

    İdilmühendislik ve Teknik Servis Hizmetleri olarak müşteri talebine göre Eca, Baymak, Alarko, Ariston, Bosch, kombi ve sistemleri üzerine 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz ve yedek parçalarımızın tamamı 1 yıl süreyle garanti kapsamındadır.

Kombi Arıza ve Bakım Servisi

       Evlerinizde ısıtma ve sıcak su amaçlı olarak kullanmakta oldugunuz kombilerinizin tamir ve bakımını teknik donanımlı ekiplerimizle, yerinde itinayla yapmaktayız. Yapılan her işlem firmamız tarafından garanti kapsamına alınır. Bizim için yerinde tamiri mümkün olmayan cihaz yoktur. Ancak cihazdaki arızalar giderilirken, sizi rahatsız edebilecek ve zamanınızı alacak durumlarda cihaz atölyeye alınabilir. Ayrıca cihazlarınızda tamir edilmek ve parçalarını degistirmek amaçlı atölye ye alınmasını gerektiren aksamlarin hazır vaziyette olanları, ya da yenileri, mobil servis araçlarımızda mevcuttur. Bu sayede sizlere en hızlı hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.
 
Yetkili Ana Bayi
İDİL MÜHENDİSLİK ®
DOĞALGAZ & İNŞAAT